CAS Exhibition Partners ontwerpt en bouwt stands voor beurzen en events over de hele wereld. Van het eerste idee tot en met de uiteindelijke realisatie. Voor de realisatie van de projecten beschikt CAS over diverse vakdisciplines, waarbij creativiteit, service en professionaliteit het bedrijf succesvol maken. Ons team bestaat uit ca. 55 professionals.

CAS Exhibition Partners ontwerpt en bouwt stands voor beurzen en events over de hele wereld. Van het eerste idee tot en met de uiteindelijke realisatie. Zie www.cas.nl
Voor de realisatie van de projecten beschikt CAS over diverse vakdisciplines, waarbij creativiteit, service en professionaliteit het bedrijf succesvol maken. Ons team bestaat uit ca. 55 professionals.

Voor onze bouwteams zoeken we een allround - monteur - standbouwer – fulltime – m/v

 

Functieomschrijving:

Je maakt deel uit van onze internationale montageteams die wereldwijd onze projecten uitvoeren. Het werk is heel gevarieerd en wisselt van de voorbereidingen in de werkplaatsen in Belfeld tot montage van de stands op locatie.

In een vast gepland aantal dagen bouw je samen met je team een project om trots op te zijn. Ons werkgebied is op de grote bekende beurslocaties, binnen en buiten Europa.In deze rol vind je ruime mogelijkheden jezelf te ontplooien in de diverse vakgebieden en het (leren) aansturen van de teams en het project op locatie. Het werk vindt binnen behoorlijke onregelmatigheid plaats, waarbij diverse mogelijkheden zijn dit te compenseren, in deze leuke en uitdagende baan. 

 

Functie-eisen:

  • een achtergrond in elektra, interieur, bouw, schilderwerk, timmerwerk, of gewoon super handig;
  • kan zelfstandig en in een team werken;
  • absoluut  geen van 9 tot 5 mentaliteit;
  • zeer regelmatig reizen naar het buitenland is geen obstakel.

 

Wij bieden:

  • een gewaardeerde zelfstandige functie binnen een dynamisch en groeiend familiebedrijf;
  • een functie waarin je je écht kunt ontwikkelen;
  • een intern leertraject maakt onderdeel van de inwerkperiode uit;
  • een passend salaris met prima secundaire arbeidsvoorwaarden. CAO tentoonstellingsbouw.

 

Solliciteren:

Herken je jezelf in dit profiel? Bel of stuur je sollicitatiebrief met c.v.

Contactgegevens:

CAS Exhibition Partners B.V.

Peter Gerards
Blauwwater 16
5951 DB, Belfeld (Venlo)
T. (+31) 77 475 26 00

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.